Web Sürümüne Geç

  Durdur ve vur!

  21 Kasım 2011, Pazartesi Güncelleme: 01:58

  Şenol Güneş, İtalyan devi karşısında orta sahayı kalabalık tutacak. Burak, Alanzinho ve Halil Altıntop kontra ataklarda gol arayacak

  Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda yarın akşam saat 21.45'te İnter ile kader maçına çıkacak olan Trabzonspor'da planlar yapıldı. Grubun son maçlar sonunda şekilleneceğini düşünen ve İtalyan devi karşısından en az 1 puanla ayrılmayı hedefleyen teknik direktör Şenol Güneş, İtalya'daki ilk maçta olduğu gibi önce rakibin etkili silahlarını kilitlemeyi düşünüyor. Bu doğrultuda kafasındaki kadroyu şekillendiren usta hoca kaleyi yine Tolga'ya emanet edip Celustka, Giray, Glowacki ve Cech'ten oluşan 4'lü defans bloğunu sabit oynatacak.

  YİNE TEK FORVET
  Defans hattının önüne Serkan Balcı, Zokora ve Gustavo Colman gibi hem mücadeleci, hem de pas yüzdesi yüksek isimleri koyup savunma güvenliğini artırmayı planlayan tecrübeli hoca, golü ise kontrataklarda arayacak. İtalya'da 1-0 kazandıkları ilk maçta olduğu gibi rakibin yine boşluklar bırakacağını düşünen Şenol Güneş, Halil Altıntop ve Alanzinho gibi hızlı oyuncuları hücuma destek amacıyla kanatlarda tutacak. İleri uçta ise ligin gol kralı Burak Yılmaz tek başına görev yapacak.

  Cevat KOL  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN