Web Sürümüne Geç

  Ezdik

  23 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 02:06
  Böyle futbol şansına ne demeli, nasıl isyan etmeli? İki sezon öncesinin Şampiyonlar Ligi Şampiyonu İnter'i Avni Aker'de süper bir futbolla 90 dakika boyunca ezdik. 10'dan fazla net gol pozisyonu yakaladık ama futbol şansı yanımızda değildi. 76'da Adrian'ın jeneriklik kafa vuruşunda top Julio Cesar'ı geçip kale direğinin içine vurup dışarı çıktı, adeta imkansız gerçekleşti ve meşin yuvarlak ağlara gitmedi. İnter, 18'de Alvarez'in golü ile öne geçti. 23'te Halil Altıntop müthiş bir golle maçın skorunu belirledi.
  21'de Burak Yılmaz'ın şutu adeta milimle direği sıyırıp auta çıktı.
  Avni Aker'i dolduran 25 bin Trabzonsporlu taraftar ile ekranları başındaki 75 milyon Türk halkı, Karadeniz Fırtınası'nın futbol resitalini büyük bir keyifle izledi. Helal sana Trabzonspor! İlk maçta yendiğin İnter'i yine sahadan sildin ama bu kez İtalyan devini kale direği kurtardı. Trabzonspor 6 puanla 2. sırada.
  Grupta 7 Aralık'taki son maçlarda liderliğini garantileyen İnter evinde CSKA'yı ağırlayacak. Trabzonspor ise Lille ile deplasmanda oynayacak. İnter, CSKA Moskova'yı yenerse, gruptan çıkmak için temsilcimize Lille deplasmanında 1 puan da yetecek.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN