Web Sürümüne Geç

  3 maçtır çıldırttılar

  29 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 02:06

  "Beşiktaş maçında nizami golümüz gümbürtüye gitti" "Üçü de FIFA kokartlı ama çok kötü maç yönetiyorlar"

  Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Beşiktaş maçından sonra yaşanan hakem hataları ile ilgili sert açıklamalarda bulundu. Son 3 haftada hakem hatalarının hep aleyhlerine cereyan ettiğini dile getiren Yener, "Kayserispor, Mersin ve Beşiktaş maçlarında aleyhimize hatalar oldu. Önce Kayseri'de golümüz verilmedi. Ardından Mersin'de rakibin elle oynadığı pozisyondan sonra kazanılan kornerden gol yedik. Beşiktaş maçında da nizami golümüz ve Hilbert'e verilmeyen ikinci sarıdan bir kırmızı kart var" ifadelerini kullandı.

  EGEMEN BUNLARI YAPAR
  Beşiktaş karşısında nizami gollerinin gümbürtüye gittiğini belirten Yener, "Egemen'in golde yaptığı etik değil. Ancak hakemi yanıltabiliyorsa Egemen bunları yapar. Hilbert'in faulu dünyanın her yerinde sarı kart ve o pozisyonda 2. sarıyı görecekti" dedi. Yener, "İşin ilginç yanı hata yapan üç hakem de FIFA kokartlıydı. Avrupa'daki maçlarımızı yöneten hakemlere bakınca bizimkilerin kötü olduğunu görüyoruz. Hakemlerin de öz eleştiri yapması gerek" dedi.

  ŞENER: HATALAR CAN YAKIYOR
  Başkan Sadri Şener de hakem hatalarını eleştirip, "Artık hatalar can yakmaya başladı. Formda hakemler bunlarsa gerisini siz düşünün. Hakem konuşmayacağız ama bu hatalar can yakıyor" ifadesini kullandı. Bu arada, başkan Sadri Şener'in bugün Lig TV'de saat 14.00'te Futbol Gündemi programına katılacağı bildirildi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN