Fark olabilirdi

Perşembe 02.02.2012

"Bursaspor gibi iyi ve çıkış yapmaya aday bir takıma karşı çok iyi oynadık. İnisiyatif genelde bizdeydi. Oyun ve skordan memnunum"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçını zor şartlarda oynadıklarını ve haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi. Karlı zeminde idman yapma şansı bulamadıklarını dile getiren Güneş, "Buna rağmen iyi mücadele ettik. Bursaspor gibi kaliteli, çıkış yapmaya aday bir takıma karşı sergilediğimiz oyundan da skordan da memnunum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

GÜZEL BİR MAÇ YAŞANDI
Oyunun genelinde hakimiyetin kendi takımında olduğunu vurgulayan tecrübeli hoca, sözlerini şöyle sürdürdü: "Pozisyonlara baktığımızda da bizim üstünlüğümüz var. Farkı artırabilirdik. Ama iyi oyuna rağmen puan da kaybedebilirdik. İki takım oyuncuları da iyi niyetle mücadele etti. Güzel bir maç oldu. Sahadaki tüm oyuncuları ve tribündeki taraftarları kutlamak gerek."YİNE KAYBETMEDİ
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ertuğrul Sağlam'a yenilmeme geleneğini sürdürdü. İki hoca teknik direktör sıfatı ile dün 8'inci kez kozlarını paylaşırken; 6'sını Güneş kazandı, 2'si de berabere tamamlandı.

AYKUT DİMDİK AYAKTA
Teknik direktör Şenol Güneş'in Bursaspor sınavında ilk 11'de sahaya sürdüğü Aykut Akgün, dayanıklılığı ile dikkat çekti. Bu sezon 19'uncu resmi karşılaşmasına çıkan genç orta saha oyuncusu, zorlu hava ve zemin şartlarına rağmen hiç zorlanmadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN