Ferhat sözleşmesini 3 yıl uzattı

Salı 07.02.2012 15:19

Trabzonspor, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Ferhat Öztorun ile 3 yıllık daha sözleşme imzaladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp yönetim kurulu üyesi Yılmaz Büyükaydın'ın hazır bulunduğu imza töreninde, genç oyuncunun sözleşmesi 3 yıl uzatıldı. Büyükaydın, imza töreninde yaptığı konuşmada, Ferhat ile daha önce imzaladıkları 3 yıllık sözleşmenin bu sezon sonunda sona ereceğini belirterek, ''Karşılıklı görüşmeler sonucu kendisiyle bir 3 yıl daha devam etme kararını hep birlikte aldık ve sözleşmeye de huzurunuzda imza attık'' dedi.

Ferhat'ın kişiliğine, beyefendiliğine, oyunculuğuna inandıklarını ifade eden Büyükaydın, bu futbolcunun ilerleyen dönemde de kulübe katkı yapmaya devam edeceğini kaydetti.

Ferhat: ''Daha fazla çalışacağım''

Ferhat Öztorun ise Trabzonspor'a ilk geldiği günden bu yana 2,5 yıllık bir süre geçtiğini belirterek, ''Bugün 3 yıllık sözleşmeye daha imza atmanın mutluluk ve onurunu yaşıyorum. Bu takımın başarısında pay sahibi olabilmek için daha fazla çalışacağımın sözünü veriyorum. İnşallah hepimiz için hayırlı olur'' diye konuştu.

Onur ile yapılan görüşmeler
Kulüp yönetim kurulu üyesi Büyükaydın, bir soru üzerine kaleci Onur ile sözleşmesinin uzatılması konusunda yaptıkları transfer görüşmelerine ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Onur'un bordo-mavili kulüp ile 2 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğunu belirten Büyükaydın, ''Menajerleriyle yaptığımız görüşmeler neticesinde rakamsal bazda astronomik boyutlar var. Kendisiyle de görüşüyoruz. Bu rakam makul seviyelerde olur da anlaşırsak sözleşmesini daha da uzatma arzusundayız. Ama önümüze sunulan rakamsal boyut yüksek'' diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN