Anlayın artık

Pazar 12.02.2012

"17 günde 5 maç ağır bir uygulama. Beşiktaş ve Trabzonspor mağdur ediliyor. Taktik çalışamadan sahaya çıkıyoruz. Bu durum sona ermeli" "Karşılaşma sayısı açısından sezonu tamamlamış durumdayız"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş sonunda isyan bayrağını açtı... Yoğun maç trafiğini kaldırmakta zorlandıklarını dile getiren tecrübeli çalıştırıcı, "Bu ülkeyi yurt dışında temsil eden Beşiktaş ve biz mağdur ediliyoruz. Önce Milli Takım, ardından Avrupa kupaları, en son lig gelir. Ama bize 17 günde 5 maç oynatıyorlar. Bu ağır bir uygulama. Taktik çalışmadan sahaya çıkıyoruz. Bu iş artık son bulmalı" diye konuştu.

BURAK'IN İŞİ KOLAY DEĞİL
Yoğun temponun sakatlıkları da artırdığını vurgulayan Güneş, "TFF, Beşiktaş'ı ve Trabzonspor'u korumalı. Sıkıntılarımıza bir türlü çözüm bulamıyoruz. Sorumlular artık bizi anlamalı. Bizim puanımızı alabilirsiniz ama Allah aşkına bizim canımızı almayın" dedi. G.Antep maçında kulübeye el kol hareketi yapan Burak'a da sahip çıkan başarılı hoca, "Olayı görmedim. Üzerinde ağır bir yük var. Hareketenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum" yorumunu yaptı.Etiketler Şenol Güneş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN