Avrupa aşkına

Çarşamba 15.02.2012

"Avrupa'da bu sezon edindiğimiz tecrübe bizi bir üst tura çıkarır. PSV karşısında defansta basit hatalar yapmamamız gerekiyor"

TOPLANTI YAPTI
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş yarınki maç öncesinde uygulayacağı taktiğe son şeklini verirken, futbolcularını uyarmaktan da geri kalmadı. Dünkü idman sonrasında öğrencileriyle bir toplantı yapan tecrübeli hoca, Avrupa'da bu sezon iyi bir deneyim kazandıklarını belirterek, "Bu tecrübemiz bizi bir üst tura taşıyabilir. Yeter ki Şampiyonlar Ligi'ndeki mücadelemizi bu maçta da ortaya koyalım" dedi.

İKİ AYAKLI MAÇ
PSV'nin Avrupa kupaları ve ligdeki maçlarını kurmaylarıyla birlikte analiz eden Güneş, "Rakibimiz kaliteli isimlere sahip ve hızlı ataklar geliştirip gol bulabiliyor. Takım oyununu en iyi şekilde sahaya yansıtıp bireysel hataya yer vermemeliyiz. PSV karşısında defansta yapılacak basit bir hata bize pahalıya mal olabilir. Disiplini ön planda tutarsak, istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum. Ayrıca iki ayaklı bir maç oynayacağımızı da unutmayın" uyarılarını yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN