"Fiyatlar bile küme düştü aziz hemşerilerimiz"

Pazartesi 20.02.2012 19:59

Şike soruşturmasının ardından Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki durum Bordo-Mavili işletmecinin esprili bir göndermesiyle farklı bir boyut kazandı.

Spor gündeminde uzun süredir yer tutan şike tartışmaları Trabzon'un Kunduracılar Caddesi'nde bir giyim mağazası işleten Mazhar Bahçekapı Sarı-lacivert renklerle tasarladığı "Fiyatlar Bile Küme Düştü Aziz Hemşerilerimiz" vitrin afişine giysi fiyatlarını Fenerbahçe'ye gönderme yaparak müşterilerine duyurdu.

İndirimi vatandaşlara duyurmak için böyle bir şey tasarladıklarını söyleyen işletme sahibi Mazhar Bahçekapı, "Farklı kampanyalar düzenlemek, gündemin nabzını tutmak bizim tarzımız olduğu için fiyatlar ile ilgili bir indirim yapmak hem de gündemin nabzını tutarız diye düşündük. Aklımıza derinden şike mevzusu gelince hem indirim hem de şike mevzusunu birleştirdik. Böyle bir kampanya yapmaya karar verdik. Gerekli gücü elinde bulunduranlar gerekli işlemleri yapmadılar ancak biz bu şekilde hem bir mesaj vermek hem de yapmış olduğumuz bu indirimi vatandaşa yansıtmak istedik" dedi.
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN