Sivasspor hazırlıkları sürüyor

Perşembe 08.03.2012 14:34

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'de 12 Mart Pazartesi sahasında Sivasspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Glowacki katılmazken, Vittek kondisyon salonunda çalıştı. Burak ve Olcan takımdan ayrı koşu, Zokora ise doktor kontrolünde yürüyüş yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, koşu ve istasyon çalışmasının ardından dar alanda pas çalışması yaptılar. Çalışmanın sonunda futbolcular saha kenarında bir süre oturarak güneşin tadını çıkardı. Teknik direktör Şenol Güneş de fotoğrafını çeken gazetecilere, ''Bugün hava çok güzel ve güneşli. Hangi Güneş'i çekiyorsunuz'' diye espri yaptı.

Trabzonspor Sivasspor maçı hazırlıklarını akşam yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Divan Genel Kurulu toplantısına doğru

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, 10 Mart Cumartesi yapılacak Divan Genel Kurul toplantısıyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Özbak, 3 yıldır Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek, ''Bu dönem bu görevi yapabilecek, herkesin üzerinde ittifak sağlayacağı bir arkadaşıma devretmek en büyük arzumdu ama birtakım çalışmalarımız ve bitirilecek şeyler var. Bu nedenle arkadaşlarımız göreve devam etmemi istedi'' dedi.

Bu görevde kim olursa olsun Trabzonspor'un ne üyeleriyle ne yönetimiyle ne de diğer organlarıyla çatışma içerisinde değil, anlayış içerisinde olması gerektiğini de ifade eden Özbak, ''Kim aday olacaksa da aday olmak hakkıdır ve buna saygı duyuyorum'' diye konuştu.
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN