Web Sürümüne Geç

Özür dilerim

Cumartesi 17.03.2012

"Benim yüzümden puan kaybettik. Takım arkadaşlarım ve camiamızdan özür dilerim. Gerçekten çok üzgünüm"

GALİP GELİRDİK
Trabzonspor'da Gençlerbirliği maçının 79. dakikasında penaltı vuruşunu gole çeviremeyen Burak Yılmaz maç sonrası özür diledi. Oldukça üzgün olduğu gözlenen golcü futbolcu, "Penaltıyı kaçırdığım için takım arkadaşlarımdan ve camiadan özür dilerim. Belki benim yüzümden puan kaybettik. Penaltıyı atsaydım galip gelirdik. Bu zamana kadar attığım gollerle kazandım. Bugün belki de kaçırdığım penaltıyla puan kaybettik" diye konuştu.

ART ARDA 2. DEFA
Penaltı vuruşu öncesi yanına gelip bir şeyler söyleyen Tolga Zengin'le ilgili Burak, "Gol olması için bana destek vermek istedi. Özel bir şey söylemedi. Sadece bana destek vermek istedi o kadar" açıklamasını yaptı. 30 golle gol krallığını şimdiden büyük ölçüde garantileyen Burak, geçen hafta Sivas karşılaşmasında da penaltıdan yararlanamamıştı. Burak bu hafta da Trabzon'un bir sezonda en çok gol atan (31) Fatih Tekke'yi yakalayamadı.

ÜÇÜNCÜ KEZ PENALTI KAÇIRDI
Burak bu sezon kullandığı 8 penaltı atışından, 5'ini gole çevirirken, 3'ünden yararlanamadı. Strese girdiği gözlenen Burak, kolaylıkla atacağı gol pozisyonlarında dahi kendine yakışmayacak vuruşlar yaparak şaşırttı. Son golünü Beşiktaş'a atan bordo-mavili oyuncu, üst üste iki haftayı boş geçti ve Tanju Çolak'a ait 39 gollük rekoru kırma şansını azalttı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN