Web Sürümüne Geç

Bir puan bizi mutlu etmedi

Bir puan bizi mutlu etmedi
Pazartesi 26.03.2012

Trabzonspor teknik direktörü tartışmalı penaltı golünün tüm hesaplarını alt üst ettiğini belirtti

FARKLI KAZANABİLİRDİK
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, berabere bitirdikleri G.Saray maçı sonrası skora üzüldüğünü söyledi. Tecrübeli hoca, "Kazanmamız halinde puan farkı 14'e inecek ve play-off öncesi şampiyonluk hesapları yapabilecektik. Maçın büyük bölümünde akıllı oynadık. Ancak ikinci yarıda gelen penaltı golü hesaplarımızı bozdu. Çok farklı kazanabilirdik" dedi.

EMRE ÇOLAK'I ATAMADI
Hakemle ilgili bir soru üzerine Şenol Güneş, "Yaramı deşme, siz görüyorsunuz. Rakibin de eline geliyor, bize de vuruyor. İlk yarıda Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında hep eksik oynadık.
Hakem maçta Emre Çolak'ın yaptığı faulünü veremedi, çünkü sarı kartı vermek zorunda kalacaktı. Diğerlerini konuşmak bile istemiyorum" cevabını verdi.

PLAY-OFF İNTİHAR DEMEKTİR
Lig periyotlamasını 'Saçma sapan' diye nitelendiren Güneş, "Biz kayıp puan olarak baktığımızda gerideyiz, Beşiktaş'la birlikte. Saçma sapan lig periyotlaması var. Buradan sağ salim çıkmak bile kolay değil. Herhalde bu seneye olmaz, olursa intihar olur. Ligin güzelliğini buna rağmen taşımaya çalışıyoruz" dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN