Fener'i yeneriz

Fener'i yeneriz
Çarşamba 28.03.2012

"Galatasaray'ı elimizden kaçırdık. Ama bu kez daha iyi oynayıp galip geleceğiz. Süper Final'e daha iyi bir konumda gideceğiz"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe maçı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Ligdeki her maçta olduğu gibi Fenerbahçe karşısında galibiyet için sahada olacaklarını belirten Şener, "Bu normal, klasik bir Fenerbahçe maçı. 3 Temmuz'dan sonra yaşananlardan dolayı, gerginlik olmasını arzu edenler olabilir ama ben zannetmiyorum böyle bir şeyin olacağını" dedi. Trabzonsporlular'ın centilmen ve futbolu bilen bir seyirci topluluğu olduğunu dile getiren Şener, "Fenerbahçe maçını kazanıp, sonra Orduspor maçına bakacağız. Kimse ortamı germeye kalkmasın. Ceza sınırındayız diye biliyorum. Provokatörler çıkabilir. Taraftarımız dikkatli olmalı" dedi.

DEMİRÖREN'E DAVET
Galatasaray ile geçen hafta oynanan maçta rakiplerini ellerinden kaçırdıklarını vurgulayan Şener, "Bu kez farklı olacak. Daha iyi oynayıp, Fenerbahçe'yi yeneceğimizi düşünüyorum. Süper Final'de yine İstanbul'un üç büyük takımıyla karşılaşacağız. Bu maçı kazanıp, oraya daha iyi bir konumda gitmeyi arzuluyoruz.
Tekrar hatırlatıyorum; ceza sınırındayız ve o üç maç öncesinde ceza almamamız gerekiyor" ifadelerini kullandı. Şener, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i maça davet ettiklerini de belirtip, "Kendisi de gelmek istiyor. Müsait olursa maçı izleyecek" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN