Devireceğiz

Devireceğiz
Perşembe 03.05.2012

"G.Saray, Bursa, Kayseri ve Trabzon olarak TFF yönetiminin gitmesi için düğmeye bastık. Federasyonu değiştireceğiz"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, alınan kararlardan memnun olmayan kulüpler olarak Futbol Federasyonu'nu değiştirmek için harekete geçtiklerini söyledi. Telegol'e konuşan Şener, 58. maddeyi bu şekilde tuttuğu sürece TFF'nin arkasında durmayacaklarını ve mali genel kurulda federasyonu değiştirmek için harekete geçtiklerini belirtti.

BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞECEĞİM
Şener, "G.Saray, Bursa ve Kayseris olarak düğmeye bastık. Alt ligler de destek verecek" dedi.aşbakan Recep Tayyip Erdoğan ile 11 Mayıs'ta Trabzon'da görüşeceklerini söyleyen Şener, "11 Mayıs'ta Trabzon'a geliyor Sayın Başbakan, orada kendisi ile görüşeceğim. Başbakan ile görüşme imkanımız olmadı. Artık o ne diyecek, biz ne diyeceğiz tabii onlar farklı" diye konuştu.

F.Bahçeli yöneticilerin iddiaları ile ilgili olarak Şener, "Benim tapeler ile Aziz beyin tapelerini mukayese ediyor. Nihat beyin polise adalete saygısı yok mu? Bunu ben çıkarmadım, devlet çıkardı. Diyor ki, 'Karadeniz oyunları için 5 milyon aldı. Hayır yanlış. 6'nın 6'sını da aldık. Lig geçen yıl bitti. Biz onardıkça para gönderildi. Makbuzları gösteririm ona" dedi.

DENİZER EN BÜYÜK BALIKÇI
Şener, Özdemir'in ,"Sivas'a balık gönderdiler" demesi ile ilgili "Yöneticimiz Recep Denizer, Türkiye'nin en büyük balıkçısıdır. Bu arkadaşımız Türkiye'nin her yerine balık gönderiyor. Trabzon'a gelirse Recep ile tanıştırırım. Gelirsin Trabzon'a alırsın metreyi, ben sana gösteririm neyin ne olduğunu. Benim tapelerim 20 sayfa Aziz Yıldırım'ın tapeleri 80 sayfa" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN