"Gerginlik bekleyenlerin ekmeğine yağ sürmeyelim"

"Gerginlik bekleyenlerin ekmeğine yağ sürmeyelim"
Perşembe 03.05.2012 17:12

Trabzonspor Kulübü, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda 6 Mayıs Pazar Fenerbahçe ile yapılacak karşılaşma öncesi taraftarlara sağduyu çağrısında bulundu.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, ''Hafta sonu Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağımız müsabakada bugünden başlayarak olabildiğince sakin olmayı görev sayıp, akil düşünceyi hakim kılmalıyız. İnanıyoruz ki bu anlayış ve davranışı koruduğumuz müddetçe kazanan taraf olacağız. Bunun gerçekleşeceğinden hiçbirinizin şüphesi olmasın'' denildi.

Taraftarlardan, oyuncuları rahatlığa taşıyarak tam bir konsantrasyon sağlamalarına yardımcı olmaları da istenilen açıklamaya, şöyle devam edildi:

''Böylece, bugünden müsabaka bitimine kadar onlara rahat düşünmeyi, endişe etmemeyi, sadece bu maçı nasıl kazanırız anlayış ve düşüncesini aşılamayı yansıtalım. Her türlü provokasyona karşı tedbirli ve dikkatli olalım. Sahaya yabancı madde atılmasını engelleyelim. Aramıza karışması muhtemel gerginlik arayıcılarına fırsat vermeyelim. Maç sırasında oyunu durduracak her türlü hamlenin uzağında kalalım. Gerginlik bekleyenlerin ekmeğine yağ sürmeyelim. Kazanmak için Pazar günü Avni Aker'i dolduralım.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN