UEFA tehdidi

UEFA tehdidi
Pazar 06.05.2012

Başkan Sadri Şener, Tahkim'in reddettiği 58. maddenin iptaliyle ilgili taleplerini UEFA'ya da ileteceklerini belirtip, "Umarım sonuç alırız" dedi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Tahkim Kurulu tarafından reddedilen "58. maddedeki değişikliğin iptali" talebini aynı kulüplerle birlikte ve aynı şekilde UEFA'ya da ileteceklerini söyledi. Yönetici Emin Kahraman'ın işyeri açılışında konuşan Şener, "Şimdi işin UEFA ayağı kaldı. Aynı müracaatı UEFA'ya da yapacağız. Sonra Türkiye için verilecek kararı bekleyeceğiz. UEFA Türkiye'yi mi yasaklar, F.Bahçe'yi mi yasaklar onu bilemem. Türkiye'yi yasaklarsa çok kötü olur. Avrupa'ya kampa dahi gidemeyiz" dedi.

UMARIM BU YANLIŞTAN DÖNERLER
UEFA'nın ciddi bir kuruluş olduğunu vurgulayan Şener, "Ellerinde iddianame ve Etik Kurulu'nun iki raporu var, tercüme ettiriyorlar. Umarım bu yanlıştan dönerler. İnfantino'dan bize cevap geldi. 'Federasyonun vereceği kararı analiz ederiz' dedi. 19 Mayıs'ta Şampiyonlar Ligi finaline katılacağım. Orada hem Platini, hem İnfantino ile görüşeceğiz. 11 Mayıs'ta da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da olacak. Onunla da görüşme imkanı bulursak konuşacağız" diye konuştu.

Etiketler Trabzonspor, UEFA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN