Trabzonspor: Herkes haddini bilsin

Trabzonspor: Herkes haddini bilsin
Pazartesi 07.05.2012 17:26

Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Trabzonspor Kulübü Başkanına yapılan her saldırı yapıldığı platformda misliyle en ağır karşılığı bulur'' denildi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden ''Herkes haddini bilsin'' başlığıyla yayımlanan açıklamada, son dönemde camia dışındaki bazı maksatlı çevrelerin kulüp başkanı Sadri Şener'e yönelik haksız suçlamalarının Fenerbahçe maçının ardından daha da yükselerek haddini aşan bir mahiyet kazandığı ifade edildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:
''Öncelikle herkes çok iyi bilmelidir ki Trabzonspor Kulübü Başkanına yapılan her saldırı yapıldığı platformda misliyle en ağır karşılığı bulur. Gerek yazılı medyada, gerek televizyon kanallarında, gerekse de farklı platformlarda ağızlarından çıkan sözlerin nereye varacağını kestiremeyen densizleri bundan böyle daha dikkatli davranmaya davet ediyoruz.

Türk futbolunda bugüne kadar sergilediği örnek kişiliğiyle centilmenliğini koruyarak, kulübünün gasp edilen haklarını korumaktan başka hiçbir gayesi olmayan sayın başkanımızın verdiği mücadeleyi hiçe sayanlar er geç onun haklılığını da çok iyi anlayacaklardır.''
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN