Daha fazla duramam!

Daha fazla duramam!
Salı 08.05.2012

Derbiden sonra protesto edilen başkan Şener'i yönetici arkadaşları istifa etmekten vazgeçirdi

Fenerbahçe derbisinin devre arasında ve maç sonunda yaşananlar başkan Sadri Şener'i istifanın eşiğine getirdi. Devre arasında soyunma odasında Fenerbahçeli futbolcularla gerginlik yaşayan Şener, maç sonunda stadı terk ederken bir grup Trabzonspor taraftarının tepkisine de çok sinirlendi. Aracına binerken protokol tribününü çevreleyen tel örgülerin ardından arabasına şişe ve yumurta atılan Şener'in, yönetici arkadaşlarına "Şu hale bak. Diğer tarafta herkes başkanını savunurken, bizim gördüğümüz muameleye bak" diye dert yandığı öğrenildi.

HEMEN KENTİ TERK ETTİ
Stat çıkışında yaşanan bu gerginlik nedeniyle yöneticilerine "Daha fazla bu koltukta duramam. İstifa etmeyi düşünüyorum" dediği öğrenildi. Maç sonrasında canlı bağlantıyla katıldığı TV programlarında da istifa sinyali veren Şener'in, maç gecesi hemen kenti terk etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Şener'in istifa edeceği yönündeki söylentiler üzerine harekete geçen Trabzonsporlu yöneticiler, başkanı istifa kararından vazgeçirmeye çalıştı ve Şener istifadan vazgeçti.

10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Trabzon Valiliği, Trabzon-Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak 10 kişinin gözaltına alındığını, 2 polisin ise sahaya atılan maddeler nedeniyle hafif şekilde yaralandığını açıkladı.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN