Herkes hırsız

Herkes hırsız
Cumartesi 12.05.2012

"Lig para için oynanmaya başladığı için değerlerimiz yok oluyor, hırsız bulunana kadar herkes hırsızdır"

Trabzon'un hocası Şenol Güneş, haksızlığa uğradıklarını söyledi. Avrupa'da mücadele eden Beşiktaş ve Trabzonspor için ligin ayrıca zor geçtiğini dile getiren Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu yıl iki takımın da haksızlığa uğradığını düşünüyorum. Kötü bir planlama. Sıkıştırılmış bir lig. Avrupa kupalarında oynayan iki takım için bir hafta daha gitmesi zor bir ligdi. Bir hafta daha kalan takım nasıl gidecek bilmiyorum?

BİZ BAŞKA ÜLKENİN TAKIMI DEĞİLİZ
Sakatlık, zihinsel yorgunluk... Beşiktaş da aynı haksızlığa uğradı. Bize başka ülkenin takımıymış gibi hissettirmeli yanlış." "Büyük haksızlıklara uğradıklarını öne süren Güneş, ancak bu süreci isyan ederek değil, daha makul ve sağduyulu şekilde karşılamaları gerektiğini söyledi: Lig futbol için değil para için oynanmaya başladığı için bütün değerler yok olmaya başladı. ADALETİ tecelli ettirmek için kendi adaletini koymak isteyenler, oyuncular olsun, bizler olalım, çok büyük yanlış yaparlar. Maalesef suçlunun ortaya çıkmadığı yerde herkesin suçlu olduğu bir ortama düştük. Adalet sağlanmadığı için herkes suçludur. Burada eğer bir hırsızlık varsa hırsız bulunana kadar herkes hırsızdır. Avrupa'ya gitseniz ne olur gitmeseniz ne olur? En çok haksızlığa biz uğradık." Biz başka ülkenin takımı değiliz En çok haksızlığa biz uğradık

EN ÇOK HAKSIZLIĞA BİZ UĞRADIK
Adaleti tecelli ettirmek için kendi adaletini koymak isteyenler, oyuncular olsun, bizler olalım, çok büyük yanlış yaparlar. Maalesef suçlunun ortaya çıkmadığı yerde herkesin suçlu olduğu bir ortama düştük. Adalet sağlanmadığı için herkes suçludur. Burada eğer bir hırsızlık varsa hırsız bulunana kadar herkes hırsızdır. Avrupa'ya gitseniz ne olur gitmeseniz ne olur? En çok haksızlığa biz uğradık."

107 MAÇA ÇIKTILAR
Trabzon'un hocası Şenol Güneş'in en çok haksızlık yapıldığı dediği Trabzon ile Beşiktaş rakiplerine oranla çok daha fazla maç yaptı. Beşiktaş bu sezon 40'ı lig, 2'si Türkiye Kupası ve 12'si Avrupa kupa maçı olmak üzere bu sezon 54 kez sahaya çıkarak bu konuda birinci oldu. Bordomavili ekip de 40 lig, 2 Türkiye Kupası ve 11 Avrupa maçına çıkarak 53'e ulaştı ve hatırı sayılır bir performans sergiledi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN