Dev buluşma

Dev buluşma
Pazar 13.05.2012

Bir dizi etkinlik nedeniyle Rize'de bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i de kabul edecek

Trabzonspor'da merakla beklenen zirve bugün gerçekleşecek. Rize'deki Ovit Tüneli'nin açılışını gerçekleştirecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Trabzon'a geçecek. Bordo-mavili kulübün altyapı tesislerine helikopterle inecek olan Başbakan Erdoğan, Avni Aker Stadı'ndaki Gençlik Şöleni'nden önce Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i kabul edecek. Şener'in, bugün yapılacak kritik görüşmede Başbakan'a mağduriyetlerini aktaracağı öğrenildi. Özellikle 3 Temmuz'dan bu yana yaşanan futboldaki kaos ortamına değinecek olan Şener'in, geçen sezon ile ilgili TFF'nin verdiği kararları, Futbol Disiplin Talimatı'ndaki 58. maddenin değiştirilmesi ve talimata 105. maddenin eklenmesiyle ilgili rahatsızlıklarını da aktaracağı öğrenildi. Şener'in, Başbakan Erdoğan'a ayrıca Akyazı'da yapılacak yeni stadyum ve tesislerle ilgili bilgi vereceği ifade edildi. Başbakan'ın Avni Aker'deki Gençlik Şöleni'nde yapacağı konuşmada şike sürecine de değinmesi bekleniyor.

SADRİ ŞENER'E ÇİÇEKLİ KARŞILAMA
Dün Trabzon'a gelen başkan Sadri Şener'i havaalanında coşkulu bir taraftar grubu karşıladı. Bordo-mavililerin meşaleler ve çiçeklerle karşıladığı Şener, bu ilgiye oldukça sevindi. F.Bahçe derbisinden sonra Şener'in aracına yumurta ve su şişeleri atılmıştı.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN