Gelecek yıl beni izleyin

Gelecek yıl beni izleyin
Salı 15.05.2012

Trabzon'un en çok tartışılan isimlerinden Adrian Mierzejewski, "Seneye her şey farklı olacak" dedi

Trabzonspor'un sezon başında 5.5 milyon euro'ya kadrosuna kattığı Adrian Mierzejewski, geride kalan sezonu Trabzonspor dergisine yorumladı. Trabzon'da başlangıçta çok zorluk çektiğini vurgulayan Adrian, "İlk kez ülkemin dışına çıktım. Dil problemi vardı. İlk yıl biraz zor geçti. Bu da performansıma yansıdı. Dönem dönem iyi maçlar çıkardım ama bu maçların sayısı az. Bu sezon bekleneni veremediğim doğru. Ancak seneye her şey farklı olacak" ifadesini kullandı.

SÜPER LiG ÜST DÜZEY
Süper Lig'in Avrupa'ın üst düzey liglerinden çok büyük bir farkının olmadığını vurgulayan Adrian, "Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon aldığımız sonuçlarla bunu kanıtladık. İnter'i orada yendik, sahamızda hiç kaybetmedik" dedi. Trabzon'da eşi ile sakin bir hayat yaşadığını belirten Adrian, ülkesinde düzenlenecek 2012 Avrupa Şampiyonası'nı beklediğini belirtip, "Orada şans bulursam nasıl bir oyuncu olduğumu göstereceğim" dedi.

KEŞKE BİZDE DE OLSA...
Trabzon'daki taraftarların kulüplerini sevmeleri ve ilgi göstermelerini çok olumlu bulduğunu vurgulayan Adrian, "Şehirdeki genç yaşlı herkes futbolla çok alakalı. Bu durum bizleri olumlu bir şekilde etkiliyor. Keşke benzeri bir ilgi kendi ülkem Polonya'da da olsa" ifadesini kullandı.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN