Şakar'dan Güneş ve Burak açıklaması!

Şakar'dan Güneş ve Burak açıklaması!
Salı 15.05.2012 12:45

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Nevzat Şakar, teknik direktör Şenol Güneş ile transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıklarına ilişkin görüşerek program yaptıklarını söyledi.

Şakar, yaptığı açıklamada, teknik direktör Güneş'in takımdan ayrılacağına ilişkin haberlerinin gerçeği yansıtmadığını, dün kendisiyle yeni sezon hazırlıkları konusunda uzun süren bir görüşme yaptıklarını, transfer çalışmalarını vereceği raporu doğrultusunda gerçekleştireceklerini vurguladı.

Güneş'in takımda kalıp kalmayacağı şeklinde bir gündemlerinin olmadığını ve dünkü toplantıda da bu konuda herhangi bir konuşmanın geçmediğini kaydeden Şakar, ''Gelecek ile ilgili planlar, programlar yapılırken zaten böyle bir şey mümkün olur mu? Biz hocamızı bırakmayacağız. Niyeti olsa dahi bırakamayız. Hocamızın kulübe vereceği hizmetler var'' dedi.

Burak'ın transferi

Şakar, Burak Yılmaz'ın transferi konusunda herhangi bir talebin olmadığını söyledi. Burak'ın dürüst, beyefendi bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen Şakar, ''Sözleşmesindeki para ödenirse gider mi, gider. Ama şu ana kadar herhangi bir kulüpten bize gelen bir şey olmadı. Şu anda bizden bir talep yok. Kendisi de profesyonellerimize, bir an önce dinlenip yeni sezonu takımla birlikte açmak istediğini söyledi'' diye konuştu. Şakar, sezon öncesi hazırlık kampını büyük olasılıkla Hollanda'da gerçekleştireceklerini kaydetti.
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN