Dany&Mami müjdesi

Dany&Mami müjdesi
Pazartesi 21.05.2012

Gaziantep H Tipi Cezaevi'nde yatan Kızıl kendisini ziyarete gelen asbaşkan Nevzat Şakar'a "Dany ve Muhammet Demir'i size verebiliriz" dedi

Trabzonspor'un transfer gündemindeki Gaziantepsporlu Dany Nouenko ve Muhammet Demir konusunda önceki gün önemli bir gelişme yaşandı. Asbaşkan Nevzat Şakar ve yönetici Mehmet Tunç, kulüp ile ilgili bazı işlemler nedeniyle bir süredir Gaziantep H Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'a geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. Şakar ve Tunç, bu ziyaretten kırmızı- siyahlı takımın yıldızları Dany ve Muhammet Demir'in transferiyle ilgili önemli donelerle ayrıldı. Gaziantep Başkanı Kızıl'ın görüşme sırasında konuyu gündeme getirdiği ve "Hocamız uygun görürse ikisini size verebiliriz" dediği öğrenildi.

ONAY GELİRSE, HAREKETE GEÇİLECEK
Nevzat Şakar ve Mehmet Tunç'un cezaevine yaptığı ziyaret sırasında nezaket gereği transferden söz etmediği, aksine İbrahim Kızıl'ın konuyu açtığı kaydedildi. Kızıl'ın, Şakar ve Tunç'a "Gazetelerde sürekli Muhammet ve Dany ile ilgili haberleri okudum. Hocamızla konuşalım bilgi veririz. Olmaz diye bir şey yok. Sizin beni ziyarete gelip transfer konuşmayacağınızı bildiğim için ben söylüyorum" dediği ifade edildi. Trabzonspor yönetimi, Gaziantepspor'dan kesin olumlu bir yanıt gelmesi halinde iki oyuncuyla temasa geçecek.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN