Kritik "üçlü zirve" yapıldı

Kritik "üçlü zirve" yapıldı
Pazartesi 21.05.2012 15:05

Trabzonspor'da, kulüp başkanı Sadri Şener, kulüp asbaşkanı Nevzat Şakar ve teknik direktör Şenol Güneş arasında İstanbul'da 'üçlü zirve' yapıldı.

Kulüp Asbaşkanı Nevzat Şakar yaptığı açıklamada, yaptıkları görüşmede kulübün geleceğiyle ilgili tüm konuları masaya yatırdıklarını belirterek, ''Hocamızın göreve devam edip etmemesine ilişkin bir konuşma geçmedi. Hocamızla bu konuda bir sorun olmadığını daha önce de söylemiştik. Bugüne kadarki eksikliklerimizi ve bunları tamamlama adına neler yapabileceğimizi konuştuk'' dedi.

Yaptıkları görüşmenin fikir alışverişi şeklinde geçtiğini ifade eden Şakar, ''Transferler, kamp programları, gidecek kalacak oyuncuları değerlendirdik. Bank Asya 1. Lig'e yükselen pilot takımımız 1461 Trabzon'dan alt yapıya kadar her şeyi konuştuk. Hocamız da bir etkinliğe katılmak için Güney Kore'ye gidecek. Kulüpteki eksikliklerin tamamlanması adına gerekli çalışmaları yapacağız'' diye konuştu.

Şakar, teknik heyette bir revizyon yapılmayacağına ilişkin soru üzerine ise ''Bu hocanın tasarrufunda olan bir konudur'' ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN