Şenol Güneş görev başında

Şenol Güneş görev başında
Salı 22.05.2012

Usta hoca, başkan Sadri Şener ve asbaşkan Nevzat Şakar ile bir araya geldi. Kritik toplantıda Güneş'in tam yetkiyle donatılması yönünde bir karar

Trabzonspor'da merakla beklenen dev zirve dün gerçekleşti. Başkan Sadri Şener, teknik direktör Şenol Güneş ve asbaşkan Nevzat Şakar, Şener'in İstanbul'daki ofisinde bir araya geldi. Toplantıda Güneş ile Şener'in rahatsız oldukları noktaları paylaştıkları ve görüş alışverişinde bulundukları öğrenildi. Dev zirve ile ilgili bilgi veren asbaşkan Nevzat Şakar, "Bizim için zor bir sezon geride kaldı. Hem malum tartışmalar, hem de yoğun maç programı herkesi yordu. Toplantıda geçen sezonun değerlendirmesini yaptık. Kulüple ilgili tüm sorunları masaya yatırdık. Güneş'in göreve devam edip etmeyeceğiyle ilgili bir durum gündemimizde yoktu. Çünkü bizim böyle bir sorunumuz yok. Bunu daha önce de söylemiştik" diye konuştu.

TRANSFERDE GİDECEK VE GELECEKLERİ BELİRLEDİK
Toplantıda herkesin kulübün geleceğiyle ilgili düşüncelerini anlattığını vurgulayan Şakar, "Yönetimsel ve teknik anlamda planlarımızı ortaya koyduk. Fikir alışverişinde bulunduk. Transferleri, alınacak ve gönderilecek isimleri görüştük. Kamp programını yaptık. Şenol hocamız bir etkinliğe katılmak üzere Güney Kore'ye gidecek. Biz de bu sırada kulüpteki eksikliklerin tamamlanması için çalışma yapacağız" dedi. Ayrıca Güneş'e transferle ile ilgili tam yetki verildiği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN