"Trabzonspor her sezon şampiyonluğa oynamalı"

"Trabzonspor her sezon şampiyonluğa oynamalı"
Çarşamba 23.05.2012 09:54

Trabzonsporlu futbolcu Halil Altıntop, Trabzonspor'un her sezon şampiyonluğa oynaması gerektiğini belirterek, gelecek sezon da böyle olacağını söyledi.

Tecrübeli futbolcu, bordo-mavili kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, geçirdiği bir sezonun ardından Trabzonspor'a gelmekle ne kadar doğru bir yaptığını bir kez daha anladığını ifade etti. Trabzonspor'da oynamakla doğru bir tercih kullandığını belirten Altıntop, "Buraya ilk transfer olduğumda düzenlenen imza töreninde gösterilen ilgiyi unutmam mümkün değil. Gelirken de doğru karar verdimi düşünüyordum, aradan geçen sürede de bu anlamdaki haklılığım arttı." ifadelerini kullandı.

'Trabzon'un denizi yeter' ifadelerini kullanan tecrübeli futbolcu, "Şehrin hiçbir olumsuzluğunu görmedim. Hamsi'yi de çok seviyorum. Trabzonspor büyük bir camia ve hedeflerime burada ulaşabileceğimi biliyorum. Kadromuzda bulunan bütün futbolcuların kendilere göre yetenekleri söz konusu. Bu sezon ilginç bir sezon oldu. Böyle geçmişi olan büyük bir camia her sene iddialı olmalı ve şampiyonluğa oynamalı. Önümüzdeki yıl da böyle olacak." dedi.

Halil Altıntop, profesyonel yaşamındaki ilk golünü Borussia Mönchengladbach'a karşı atığını da hatırlatarak kendisi açısından o anını büyük önem taşıdığını vurguladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN