Sivok'ta sona doğru

Sivok'ta sona doğru
Perşembe 24.05.2012

Bordo-mavililer, yıllık 1.5 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme isteyen yıldız oyuncunun menajeri ile her an el sıkışabilir

Beşiktaş'ın sözleşme yenilemeye yanaşmaması nedeniyle kendisine kulüp aramaya başlayan Tomas Sivok, bir süredir temasta olduğu Trabzonspor ile anlaşma aşamasına geldi... Çek stoperin menajeri Jiri Miler ile bordo-mavili yönetim arasındaki görüşmelerin mutlu sonla bitmek üzere olduğu öğrenildi. Yıllık 1.5 milyon euro'dan 3 senelik sözleşme isteyen Sivok için 1.3 milyon euro'ya kadar çıkıldığı, önümüzdeki birkaç gün içinde bu transferin noktalanabileceği dile getirildi.

1.3 MİLYON EURO'YA iKNA OLURSA...
Geride bıraktığımız sezonda defansın göbeğinde ciddi sorunlar yaşanması nedeniyle bu bölgenin takviye edilmesini isteyen teknik direktör Şenol Güneş'in de Çek stopere sıcak bakması nedeniyle aradaki küçük pürüzün de giderilebileceği ifade edildi. Beşiktaş'ta yönetimin kendilerine yeterince ilgi göstermemesinden şikayet eden menajer Miler'ın, bordo-mavililerin yaklaşımından son derece memnun olduğu, Sivok'u 1.3 milyon euro'ya ikna etmeye çalıştığı da sızan bilgiler arasında.

ALTERNATİFLER BELİRLENDİ
Defansın göbeğine her şartta takviye yapacak Trabzonspor yönetimi, Sivok'un alternatiflerini de belirledi... Bordomavililer, Çek stoperin ikna edilememesi durumunda rotayı Kemal (Samsun), Serdar Aziz (Bursa) ya da Dany'ye (Gaziantep) çevirip, birini kadroya katmaya çalışacak.
Etiketler Tomas Sivok, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN