30 Mayıs'ı bekliyoruz

30 Mayıs'ı bekliyoruz
Cumartesi 26.05.2012
Bodrum'da belediye başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret eden başkan Sadri Şener, burada basına açıklamalarda bulundu. UEFA'nın 30 Mayıs'a kadar Türk takımları hakkındaki kararını açıklamasını beklediklerini kaydeden Şener, "Biz de bu kararı bekliyoruz. Buradan çıkacak sonuca göre transfer çalışmalarına yön vereceğiz. Türk kulüpleri ceza alırsa bırak transferi, eldeki bütün futbolcular gider" dedi. Şener, Güneş ile ilgili bir sorun olmadığını ve hocanın verdiği listeye göre hareket ettiklerini de söyledi.

BURAK'A TEKLİF GELMEDİ
Burak Yılmaz konusunda ortaya atılan iddiaları da yanıtlayan Şener, "Burak'ın transferiyle ilgili bir talep bize ulaşmadı. Burak zaten Milli Takım'a gitti. Menajeri de bizi aramadı. Gazetelerde yazılıp çiziliyor. Burada mutlu olduğunu söylüyoruz. Bir sorun yok" dedi.

İHTİYACA GÖRE HAREKET
G.Birliği'nden Yasin Öztekin ile ilk transferlerini gerçekleştirdiklerini hatırlatan Şener, "Fildişi'nin stoperi ile görüşmelerimiz belli bir noktaya geldi. Eskişehirli Alper'in fiyatı biraz yüksek, düşünüyoruz. Onun dışında yer oluncu almaya çalışacağız" diye konuştu.
Etiketler Sadri Şener
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN