Sevgi seli

Sevgi seli
Salı 29.05.2012

Usta hoca, Güney Kore'deki son gününde eski takımı FC Seul'un İncheon ile oynadığı maçı izledi. Seul Dünya Kupası Stadı, "Şenol Güneş" sesleriyle inledi

Güney Kore'de krallar gibi karşılanan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Uzakdoğu gezisinin son gününde eski takımı FC Seul'un İncheon'u 3-1 yendiği maç öncesi taraftarla buluştu. Tecrübeli hoca, Seul Dünya Kupası Stadı'nın çimlerine 2.5 yıllık aradan sonra ayak bastı, Seul'lu taraftarlar "Şenol Güneş" sesleriyle ortalığı inletti. Karşılaşmayı adının yazılı olduğu 61 numaralı FC Seul formasıyla izleyen Güneş için ilginç pankartlar da asıldı.

Statta "FC Seul, Şenol Güneş tarafından kurulmuştur", "Seni seviyoruz, sen bizim Güneşimizsin" pankartlarıyla karşılanan Güneş, sahaya çıkıp futbolcularını da tebrik etti. Maç öncesinde Türk İş Adamları Derneği başkanı ile kahvaltı yapan Güneş'e eski öğrencisi Lee Eul-Yong da sürpiz yaptı. Koreli eski futbolcu 1 Haziran'da doğan Güneş'e doğum günü pastası getirdi. Bu arada, stat önünde düzenlenen imza törenine de taraftarlar büyük ilgi gösterdi, metrelerce kuyruk oldu.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN