G.Antep'e şok Dany teklifi

G.Antep'e şok Dany teklifi
Çarşamba 30.05.2012

Kırmızı-siyahlı kulüp, takas+para önerisine olumsuz yanıt verince Karadeniz ekibi son hamlesini yapıp 2.5 milyon euro teklif etti

Uzun süredir Trabzonspor'un gündeminde olan Dany Nounkeu için Gaziantepspor'a son teklif yapıldı. Kamerunlu stoperin bonservisi karşılığında kırmızı-siyahlı kulübe daha önce 1 milyon euro+Sapara önerisinde bulunan Karadeniz ekibi, "Dany'yi 4 milyon euro'ya satarız" yanıtını alınca nakit verebileceği rakamı iletti. İki hafta önce cezaevinde bulunan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ı ziyaret eden asbaşkan Nevzat Şakar ve yönetici Mehmet Tunç'un transferde etkin rol oynadığı öğrenildi. Trabzonspor'un Gaziantepspor'a bonservis bedeli olarak 2.5 milyon euro önerdiği kaydedildi.

RİGOBERT SONG'A SORDU
Kulüpteki belirsizlikten rahatsızlık duyan Dany Nounkeu'nun kendisine en ciddi teklifi yapan Trabzonspor'a gitmeye sıcak baktığı öğrenildi. Kamerunlu futbolcunun, ülkesinin milli takımında menajerliğe başlayan eski futbolcu Rigobert Song'dan Trabzon hakkında bilgi aldığı kaydedildi. Bordo-mavili taraftarların "Büyük Şef" lakabını taktığı Song'un Trabzonspor hakkında Dany'ye olumlu referans vermesi de transferin önünü açtı. Daha önce büyük takımlara gitmek istediğini açıklayan Dany, kulübünden anlayış bekliyor.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN