Dev buluşma

Dev buluşma
Perşembe 31.05.2012

Hocanın tatili, başkanın davası bitti. Trabzon'un kurmayları yeni sezon için kolları sıvadı. Şenol Güneş, İstanbul'da Şener'in ofisinde yapılacak özel toplantıda gelecek yılki rotayı belirleyecek

Trabzonspor'da başkan Sadri Şener ve Şenol Güneş, bir haftalık aradan sonra yeniden bir araya geliyor. Geçtiğimiz hafta İstanbul'da yapılan görüşmede transfer listesini yönetime sunan ve tatil için Güney Kore'ye giden Şenol Güneş, bugün başkanın İstanbul'daki ofisinde yapılacak özel görüşmede, transferdeki son gelişmeler hakkında bilgi alacak. Usta hocanın ayrıca takımdan gönderilmesini istediği isimleri de yönetime iletmesi bekleniyor. Tecrübeli teknik adamın görüşmede öncelikle Burak Yılmaz ile ilgili soru işaretlerinin giderilmesini isteyeceği öğrenildi. Golcü oyuncunun akıbetine göre transfer politikası çizmek zorunda kalacaklarını düşünen Güneş'in Burak'ın kalmasında ısrarcı olduğu vurgulandı.

STOPERE EN AZ 2 TAKVİYE
Glowacki'nin ayrılmasıyla stopere mutlaka takviye yapılmasını isteyen teknik direktör Şenol Güneş'in, Sol Bamba'nın dışında kaliteli bir defans oyuncusunun daha kadroya katılmasını istediği vurgulandı. Güneş'in bunun yanı sıra sol beke, orta sahaya da transfer yapılmasını istediği belirtildi. Usta hoca, gidecek oyuncuları ise yöneticilerle yapacağı görüşmede maliyet-fayda analizine göre belirleyecek.

Etiketler Sadri Şener
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN