Özür dileriz

Özür dileriz
Cuma 31.08.2012

"Maçın belli bölümlerinde etkili olmaya çalıştık. Rakibimiz bizi çok iyi test etti. Turu geçmeyi bekliyorduk ama olmadı. Bundan sonra tüm konsantremiz lig üzerine olacak"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avrupa'ya erken veda ettikleri için üzgün olduklarını söyledi. İlk maçta aldıkları 0-0'lık beraberliğin baskısıyla bu maça çıktıklarını ifade eden deneyimli çalıştırıcı, Avrupa Ligi'ne kalamadıkları için bordo-mavili taraftarlardan özür diledi. Güneş maçın belli bölümlerinde etkili olamaya çalıştıklarını ancak bir türlü aradıkları golü bulamadıklarını ifade etti. Başarılı hoca, "Rakibimiz, iki maçta da bizi iyi test etti. Bizim de onları etüd ettiğimiz doğru ama turu geçecek sonuca ulaşamadık. Artık bundan sonra tek düşüncemiz Süper Lig'de başarılı olacak bir takım oluşturabilmek" dedi.

KALECİ ONUR'A ÖVGÜ
Şenol Güneş, gol yollarında yaşadıkları sıkıntıların Videoton karşısında da sürdüğünü ifade ederek, "Henrique, Vittek ve Halil'den istediğimiz verimi alamadık. Bir yolunu bulacağız. Janko'nun bu sıkıntımızı gidereceğini düşünüyorum. Onun dışında da eksiklerimiz var. Hepsini halledeceğiz" şeklinde konuştu. Güneş, kalede Onur'un iyi bir maç çıkardığını ifade ederek, genç Soner'in performansından da memnun kaldığını belirtti. Şenol Güneş, camiaya da seslenerek, "Kimse başını öne eğmesin. Zor dönemlerden geçiyoruz ancak elbet düzlüğe çıkacağız. Buna inamasam, burada olmazdım" şeklinde konuştu.

Etiketler Şenol Güneş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN