Web Sürümüne Geç

  Burak'ı aratmam

  Burak'ı aratmam
  01 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:54

  3 yıllık mukavele imzalayan Avusturyalı golcü, "Burak'ın ismini duydum. Ciddi rakamlara ulaşmış bir forvet. Onu aratmam" dedi

  EN BÜYÜK KULÜPLERDEN
  Trabzonspor'un Porto'dan transfer ettiği golcü oyuncu Marc Janko, dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle 3 yıllık resmi sözleşmeye imza attı. Bordo-mavili kulüple seneliği 1.5 milyon euro'dan anlaşmaya varan 29 yaşındaki golcü, "Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine geldiğim için mutluyum. Kulübü inceledim. En son 1983-84 yılında şampiyon olmuş. Trabzonspor'u yeniden şampiyon yapabilmek için arkadaşlarıma tüm gücümle destek olacağım" dedi.

  83 NUMARAYI GİYECEK
  Trabzon'da bu sezon 83 numaralı formayı giyecek olan Janko, kaç gol hedeflediği ile ilgili soruya "Rakam söylemem zor. Şampiyonluğu getirecek kadar gol atmayı hedefliyorum" diye yanıt verdi. Avusturyalı golcü, Galatasaray'a giden Burak Yılmaz ile ilgili sorulan soruya ise "Burak'ı tanıyorum.
  Ciddi gol sayılarına ulaştı. Bu tarz golcülerden sonra forma giyebilmek zor gözükebilir ama ben de onun yokluğunu aratmayacağım" dedi. Janko, F.Bahçe'den teklif almadığını da sözlerine ekledi.

  SAKAT DEĞİL
  Janko'nun sakatlık geçmişinin çok olmasıyla ilgili bir soruya yanıt veren Giray Bulak, "Janko'nun bundan 2 - 3 hafta önce adale çekmesi, gerilmesi oldu. 2 - 3 haftalık tedaviden sonra geçti. Her futbolcuda olabilecek sakatlıklar var. Kronik bir sakatlığı yok" diye konuştu
  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor