Web Sürümüne Geç

  Layık olacağım

  Layık olacağım
  04 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:30

  Emerson, "Trabzonspor dengeleri alt üst etmiş, İstanbul dışından 6 kez şampiyon olmuş bir takım. Bu formaya layık olacağım" dedi.

  Trabzonspor, Portekiz'in Benfica takımından transfer ettiği 26 yaşındaki Brezilyalı sol bek Emerson Da Conceiçao ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Brezilyalı oyuncu, imza töreninde yaptığı açıklamada, "Trabzonspor'un bir parçası olmaktan, bu formayı giyecek olmaktan çok memnunum.
  Başkanın, hocaların, yöneticilerin benim için söyledikleri sözler ve gösterdikleri güven mutluluk verici" dedi. Beklentileri karşılamaya çalışacağını kaydeden Emerson, "Trabzon dengeleri sarsmış, alt üst etmiş, İstanbul dışından 6 kez şampiyonluğa ulaşmış bir takım. İlk sezonumdan itibaren elimden gelenin en iyisini yaparak giydiğim formaya layık olmaya çalışacağım" diye konuştu.

  86 NUMARALI FORMAYI GİYECEK
  Trabzonspor, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderdiği açıklamada, Emerson'un sözleşme fesih bedeli olarak Benfica'ya 1 milyon 600 bin euro ödeneceğini, futbolcuya da her yıl için 800 bin euro garanti ücret verileceğini bildirdi.
  Törenin ardından doğum tarihi nedeniyle seçtiği 86 numaralı formayla fotoğraf çektiren Emerson'a genel menajer Giray Bulak, Trabzoncell kartı hediye etti. Emerson kulüp logosu önünde de poz verdi.

  RESMİ İMZAYI ATTI
  Trabzonspor'un Portekiz'in Benfica takımından transfer ettiği 26 yaşındaki Brezilyalı sol bek Emerson Da Conceiçao, kendisini 2 yıllığına bordo mavili renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Emerson, imza sonrası mutlu olduğunu dile getirdi.

  Yükleniyor