Web Sürümüne Geç

  Trabzon kenetlendi!

  Trabzon kenetlendi!
  08 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 02:10

  Yener, Güneş'i Mourinho'ya benzetip, 'Niye gitsin' dedi. Güneş de, 'Saha sonuçları benimle ilgili' karşılığını verdi. Gözler artık Sivas maçında...

  Trabzonspor'da Avrupa kupalarına ilk turda veda edilmesi ve Gaziantep yenilgisi sonrası oluşan kara bulutlar, şimdilik aşıldı. Önce yönetim kanadından genel sekreter Hasan Yener, teknik direktör Şenol Güneş'e, "Real Madrid'de 2 maç kaybetti. Mourinho da tartışılsın mı?" sözleri ile sahip çıktı. Güneş de basın toplantısında, "Saha sonuçları benimle ilgili" diyerek karşı jest yaptı. Zirvedeki bu kenetlenme yerel basındaki istifa çağrılarını keserken, gözler Sivas maçına çevrildi.

  UYKU&BESLENMEYE SIKI TAKİP
  Önümüzdeki hafta Avni Aker'de oynanacak maçta tek hedef 3 puan alıp, yeni bir çıkış başlatmak. Teknik direktör Şenol Güneş, idmanları basına kapatarak terapiye başlarken bir dizi tedbiri de yürürlüğe koydu. Antrenmanlar akşamdan sabaha alındı. Artık çalışmalar saat 11.00'de yapılıyor. İdmandan önce tüm oyuncular saat 09.30'da tesislerde birlikte kahvaltı ediyor. Böylece uyku ve beslenme düzeni kontrol altına alındı. Sivas maçında farklı bir Trabzon'un sahada olması bekleniyor.

  Cevat KOL

  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor