Web Sürümüne Geç

  Emerson ve Colman sevinci

  Emerson ve Colman sevinci
  10 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 23:32

  Brezilyalı sol bek, 1461 karşısında 'sakat' iddialarını çürütürken, takıma geri dönen Gustavo Colman da futboluyla hazır göründü

  Fırtına'ya bir moral de Emerson Conceiçao ve Gustavo Colman'dan geldi. Transferin son günlerinde Benfica'dan alınan Brezilyalı savunmacı için ortaya atılan, 'İki dizinde de menisküs yırtığı ve kıkırdak erimesi var. Doksan dakikayı çıkaramaz' iddiaları kafaları bulandırmıştı. Ancak Emerson, 1461 Trabzon ile önceki gün oynanan hazırlık maçında sergilediği futbolla spekülasyonları çürüttü. 90 dakika sahada kalan Brezilyalı oyuncu, hem sağlam fiziği hem de tekniği ve topu oyuna sokmadaki ustalığı ile teknik heyet ve yönetimi rahatlattı.

  11'İ GARANTİLEDİLER
  Yönetimle sorun yaşadığı ve ayrılmak istediği belirtilen Gustavo Colman'ın da aynı karşılaşmada gösterdiği performans, 'geri döndü' yorumlarına yol açtı. Arjantinli'nin istek ve arzusu teknik heyeti de sevindirdi. Elazığ ve Videoton maçlarında kadrodya alınmayan Colman'ın yanı sıra Emerson'un hafta sonu Sivasspor karşısında ilk onbirde olmaları bekleniyor.

  JANKO'YA ÖZEL PROGRAM
  Gol yollarında sıkıntı yaşayan Şenol Güneş, Marc Janko'yu bekliyor. Avusturya Milli Takımı'nda olan dev forvete, döndüğünde özel program uygulanacak. Janko hem Sivas hem F.Bahçe maçlarında Fırtına'nın gol silahı olacak.

  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor