Web Sürümüne Geç

  Rahat uyu babacığım

  Rahat uyu babacığım
  11 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 20:48

  Soner: Rahmetli babama sözüm vardı; iyi futbolcu olacaktım. Sözümü tutuyorum

  Bordo-mavililerin G.Birliği'nden transfer ettiği Soner Aydoğdu, Trabzonspor dergisine verdiği röportajda ağlattı. Şu anda hayattaki tek eksiğin 2006'da ölen babası olduğunu söyleyen genç futbolcu, "Babam bizim için çok büyük fedakarlıklar yaptı. Hem ablamın eğitim masrafını hem de aileyi geçindirebilmek için dükkanını satarak arkadaşının yanında çalışmaya başladı. İyi noktalara gelmemi çok isterdi. Trabzonspor gibi büyük bir takımda oynuyorum. Hayatımda her şey yolunda, tek eksiğim babam. Keşke onu rahat bir şekilde yaşatabilseydim" dedi.

  iYi BiR HAYAT YAŞATACAKTIM
  Soner, okurken insanın boğazını düğümleyen röportajının devamında şunları söyledi: "2006'da G.Birliği PAF Takımı'ndayken yurt dışına maça gitmiştik. Tüm imkanlarını zorlayarak bana 50 dolar harçlık verdi. Yurt dışına çıktıktan sonra kulüpten iki aylık maaş ve prim olarak toplam 700 lira aldım.
  Parayı babama verecektim ama acı haberi aldım. Şimdi babam için gerçekleştiremediğim iyi hayatı annem için sağlamaya çalışıyorum.
  Gol atınca babam için atıyorum. Yukarıyı gösteriyorum zaten, belki görüyordur."

  HAYALİM BARCELONA
  Avrupa hedefi olduğunu ancak bunun için Trabzonspor'u basamak olarak görmediğini belirten Soner Aydoğdu, "İspanya oyun stilime en uygun yer. Barcelona ise favori takımım" diye konuştu. Soner, balığı çok sevdiğini, hamsiye bayıldığını da söyledi.
  Etiketler Soner Aydoğdu
  Yükleniyor