Web Sürümüne Geç

  Tek yürek olmalıyız

  Tek yürek olmalıyız
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 00:31

  Camiaların el ele verip güçlerini birleştirerek başarıya ulaşacağını söyleyen Sadri Şener, "Avrupa'ya veda etmek beni çok üzdü" dedi

  Başkan Sadri Şener, Trabzonspor dergisinin eylül sayısındaki yazısında camiayı birlik olmaya davet etti. Futbolda başarı için sadece bir tarafın üstün gayret göstermesinin yeterli olmadığını vurgulayan Şener, "Camiaların bütünüyle tek yürek olarak hareket etmeleri hedeflere ulaşılmasını sağlayan faktörlerin başında gelir" dedi. Kaliteli bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Şener, "Şenol Güneş ve ekibi gerekli müdahaleleri yaparak kısa sürede süreci lehlerine çevirecektir" diye konuştu.

  TRANSFERDE GEÇ KALDIK
  Ligdeki kayıplardan çok Avrupa'ya veda etmenin kendilerini üzdüğünü dile getiren Şener, "Çünkü Avrupa'da yola devam etmenin hem prestij hem de ekonomik anlamda kulüplere büyük faydası var. Bunu geçen sezon Şampiyonlar Ligi maceramızda çok iyi gördük. Transferde geç kaldığımız doğrudur ancak kadromuza kattığımız oyuncular da yabana atılmamalı" dedi.

  MEDYAYA YÜKLENDİ
  Şener'in yazısının bir kısmında medyayı eleştirmesi dikkat çekti. Transferde geç kaldıklarını kabul etmesine rağmen bu konuda haberler yapan basına yüklenen Şener, "Haberler toplumu etkiliyor. Toplumun eğilimi de ister istemez takıma da yansıyor" ifadelerini kullandı.
  Etiketler Sadri Şener
  Yükleniyor