Web Sürümüne Geç

  Yaptığınız ayıptır!

  Yaptığınız ayıptır!
  14 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 03:20

  2010-11 sezonuna ait 12 maçın 'tescil iptali' başvurusunu genel sekreterlik düzeyinde reddeden TFF, Şener'in sabrını taşırdı

  Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, mahkeme kararıyla 2010-2011 sezonunda oynanan ve sonuçlarının etkilendiği sabit olan maçların tescillerinin iptali başvurularına TFF Yönetim Kurulu'nun gündemine getirilmeden, genel sekreter imzasıyla reddedilmesine tepki gösterdi.
  Şener, konuya ilişkin TFF'ye gönderdiği yazıda, başvurularını değerlendirmeyen futbolun patronlarını sert bir dille eleştirdi.

  'ETİK DEĞERLERE UYMAZ'
  Yazıda şu ifadelerin yer aldığı bildirildi: "15.08.2012 tarihli yaptığımız müracaata Genel Sekreteriniz imzasıyla cevap vermek hem etik değerlere uymaz hem de kulübümüze ve camiamıza saygısızlık olarak algılanmıştır. Konuyu çok basit bir konu olarak görüp, yönetim kurulunun gündemine getirmemek ise daha büyük bir ayıptır. Umarım düzeltme nezaketini gösterirsiniz."

  TAHKİM'İN KARARI YARGIYA TAŞINMAZ
  TFF Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin imzasıyla "tescil iptali" isteyen bordo-mavili kulübe gönderilen yazıda, özetle şu ifadelere yer verildi: "Anılan müsabakalara ilişkin olarak PFDK kararları 07.05.2012 tarihinde, Tahkim Kurulu kararları ise 04.06.2012 tarihinde alınmıştır. Tahkim Kurulu'nun kararlarına karşı hiçbir yargı merciine başvurulamayacağı hükme bağlanmıştır. Anılan müsabakalara ilişkin disiplin yargılaması kararları kesin ve bağlayıcı nitelik arz ettiğinden talebinizin reddi gerektiğini bilgilerinize sunarız."
  Etiketler Sadri Şener
  Yükleniyor