Web Sürümüne Geç

  Tek sorumlu benim

  Tek sorumlu benim
  15 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:36

  Trabzonspor'un teknik patronu Şenol Güneş, camiaya seslendi: Bu takım tüm Trabzonsporluların takımıdır. Gereksiz çekişmelere girip ortak değerlerimizi zedelemeyelim

  Bordo-mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş,Trabzonspor dergisinin bu ayki sayısında camiaya önemli mesajlar verdi. Tecrübeli teknik adam özellikle saha sonuçları bakımından beklemedikleri olumsuzluklar yaşadıklarını belirtti. Güneş, "Ligdeki kayıplarımızı telafi edebilme şansımız varken Avrupa'dan elenmemiz bizi fazlasıyla üzdü. Mazeret üretmeden en kısa zamanda toparlanmalıyız. Eğer saha sonuçları bakımından bir olumsuzluk söz konusuyla bunun tek sorumlusu benim" dedi.

  YIKIP DÖKMEDEN...
  Hiçbir dönemde suçu oyuncularına atmak gibi bir anlayış içinde olmadığını vurgulayan Güneş, şöyle devam etti: "Yıkıp dökmeden, tekrar onları kazanacak bir ortama geçmeliyiz. Futbol anlayışını geliştirmek kadar doğru fikirlerin aşılanması yönünde de gayretlerimiz olmalı. Tüm adımlarımızı doğru bir şekilde atmalıyız. Günü değil, geleceği kurtarmanın yolu ancak böyle aşılabilir."

  EMEK VEREN DEĞERLİDİR
  Güneş, sözlerini şöyle tamamladı: "Oyun anlayışımızdaki tempoyu yukarı çekebildiğimiz oranda daha iyi sonuçlar alacağımıza eminiz. Bunu elimizdeki oyuncularla yapacağız. Onlara sahip çıkmalı, sadece futbolu düşünmelerini sağlamalıyız. Bu takım sadece içinde olanların değil tüm Trabzonsporluların takımıdır. Emek verenlerin hepsi değerlidir. Gereksiz çekişmelerle ortak değerimizi zedelemeyelim."
  Etiketler Şenol Güneş
  Yükleniyor