Web Sürümüne Geç

  3 puan önemliydi

  3 puan önemliydi
  17 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 00:55

  Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş, "Zor dönemde kritik bir galibiyet aldık" dedi. Başarılı çalıştırıcı, "Sonuçlar iyi oldukça takımdaki rekabet artacak" diye konuştu

  BiZ iZiN VERiNCE
  Karadeniz ekibinin hocası Şenol Güneş, zor bir dönemde aldıkları 3 puanın çok önemli olduğunu söyledi. Güneş, rakibin kendi beklentilerinin üzerinde maça çıktığını belirterek, "Biz de beklentilerin altında çıktık. Moral olarak bizden avantajlı bir takımla oynadık. Dirençli oynadılar. Maça iyi başladık. Arkasından oynamalarına izin verince karşılıklı ataklar oldu" dedi.

  TEBRiK EDiYORUM
  Zor dönemde alınan 3 puanın önemli olduğuna vurgu yapan tecrübeli teknik adam, "Kazanma duyguları nedeniyle oyuncuları tebrik ediyorum. Puan kaybettiğimiz maçlarda bugüne göre daha iyi oynamıştık. Biz her maçı kazanması gereken bir takımız. Sonuçlar iyi olsa, takımdaki rekabet de iyi olacak. Ligin başında 5 puan kaybettik, başarılı sayılmayız" ifadesini kullandı.

  GÜNEŞ'İN CEZASI DÜN SONA ERDİ
  Geçen sezon yaptığı açıklamalar nedeniyle sezonun ilk üç maçında cezalı olan Şenol Güneş, dün yeniden kulübeye döndü. Karabük, Sanica Boru Elazığspor ve Gaziantep maçlarını tribünden izleyen Güneş, dün takımının başındaydı.

  Etiketler Şenol Güneş
  Yükleniyor