Web Sürümüne Geç

  Onursal tepki

  Onursal tepki
  18 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:16

  Hafta sonu yönetim ve Şenol Güneş'i ağır sözlerle eleştiren Yılmaz'a jet yanıt geldi. Camiada "Mehmet Ali Yılmaz'dan onursal başkanlık unvanını alalım" sesleri yükseldi

  Trabzonspor Yönetim Kurulu, dün yayınladığı bir bildiriyle onursal başkan Mehmet Ali Yılmaz'ı topa tuttu. Hafta sonu bir radyoya yaptığı açıklamalarla Sadri Şener yönetimi ve Şenol Güneş'i çok sert ve ağır sözlerle suçlayan Yılmaz'a resmi siteden sert yanıt verildi. Dün yayınlanan açıklamada, "Gerçek dışı ve ağır ithamları öncelikle kendisine iade ediyoruz. Trabzonspor'da başkanlık görevinde bulunduğu son dönemde kulübü uğrattığı maddi manevi tahribatlar ortadayken, maddi zararları mahkeme tarafından onaylanmışken, Mehmet Ali Yılmaz delilsiz ve mesnetsiz suçlamalarla kendi hatalarını kapatmaya çalışıyor" dendi.

  KULÜBE VERDİĞİ ZARAR KAT KAT FAZLA
  Onursal başkan sıfatlı bir kişinin kulübün bugünlere gelmesinde büyük emeği bulunan Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş ve Ali Kemal Denizci'nin isimlerini toplumun önünde küçük düşürmeye çalışması kötü niyettir" ifadelerinin kullanıldığı açıklamada Mehmet Ali Yılmaz'ın son başkanlık döneminde kulübe verdiği zararın, bugüne kadar hizmet eden teknik adam ve personelin toplam ücretinin kat kat üzerinde olduğu vurgulandı. Yılmaz'ın "Onursal Başkanlık" sıfatının genel kurulda tekrar gözden geçirilmesi yönünde yönetime talepler geldiğinin de hatırlatıldığı açıklama, Mehmet Ali Yılmaz'dan bu unvanın alınacağı şeklinde yorumlanıyor.

  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor