Web Sürümüne Geç

  Poster bombası

  Poster bombası
  27 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 23:11

  Bordo-mavili camiada "Şampiyonluk" sesleri her geçen gün daha da yükseliyor... Bir gazete, 2010-11 sezonunun kadrosunun yer aldığı şampiyonluk posterini dağıttı, taraftar posterlere resmen akın etti

  Öğle olmadan tükendi
  Trabzonspor, şike iddiaları nedeniyle 2010-11 sezonunun şampiyonluğunu TFF'den talep ederken, Günebakış gazetesi, "2010-2011 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Trabzonspor" yazılı o dönemin kadrosunun yer aldığı posteri gazeteyle birlikte okuyucularına ücretsiz dağıttı. Taraftarlar Jaja, Burak, Giray, Egemen, Umut, Onur, Selçuk, Serkan, Cale, Colman ve Yattara'nın yer aldığı 11'in basılı olduğu postere resmen akın etti.

  Sadece üç isim kalmış
  Kulübün resmi internet sitesindeki haberlerde "2010-2011 sezonu şampiyonu takımımız" ibaresini kullanmaya başlamasından sonra kentte başlayan akım büyüyerek devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarının da şampiyonluk kupasının verilmesi için TFF'yi bir kez daha protesto edeceği öğrenildi. Bu arada, Günebakış'ın verdiği posterde yer alan iki yıl önceki ilk 11'den sadece 4 ismin bu sezonki kadroda yer alması dikkat çekti.

  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor