Güneşli günler göreceğiz

Güneşli günler göreceğiz
Salı 01.01.2013

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampını en iyi şekilde geçirip, şampiyonluk potasına gireceklerini iddia etti

Sezon hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, taraftara ve camiaya umut verici açıklamalar yaptı. Ligin ilk yarısında yaşanan şanssızlıklar ve uyumsuzluk nedeniyle yarışın biraz uzağında kaldıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam, "Şimdi hatalarımızdan ders çıkarma zamanı. Futbolcularımızla sürekli olarak iletişim halindeyiz. Nerelerde hata yaptık, hangi eksikleri düzeltmeliyiz, yeteneklerimizin üzerine neler koymalıyız. Bunların üzerinde düşünüp çalışıyoruz. Ligin ikinci yarısında daha farklı bir Trabzonspor izletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Antalya kampında daha çok takım bütünlüğünü sağlamak üzerine yoğunlaşacağız. En büyük eksikliğimiz bu gibi gözüküyor. Bunun dışında hücum organizasyonlarında da aksamalar yaşıyoruz. Bunun için de bir çalışma programı uygulayacağız" ifadesini kullandı.

DİREKT KATKI SAĞLAYACAK İSİMLER
Şartlar ne olursa olsun Trabzonspor'un şampiyonluk potasında olması gerektiğini kaydeden Güneş, "Yarışta söz sahibi olmak için ikinci yarıda daha iyi sonuçlar alacağımıza olan inancımız tam" şeklinde konuştu. Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren tecrübeli teknik adam, "Kadromuzu birkaç kaliteli isimle takviye edeceğiz. Bu konuda yönetimimiz çalışmaları yürütüyor. Takıma direkt katkı sağlayacak isimler üzerinde duruyoruz"

Cevat KOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN