Web Sürümüne Geç

Buyursun gelsin

Buyursun gelsin
Çarşamba 02.01.2013

Şener "Aziz Yıldırım 1461 maçını izleyecekmiş. Buyursun gelsin" dedi, F.Bahçe açıklama yaptı: Başkanımız Trabzon'a gitmeyecek

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında açıklamalar yaptı. Yıldırım ile bir restorantta karşılaşmasıyla ilgili Şener, "Aramızda bir şey geçmedi. Ben dışarıdaydım, Aziz Yıldırım içeride. Onu görmedim. Kendisi Türkiye Kupası'ndaki 1461 Trabzon maçına gelecekmiş. Buyursun gelsin. Trabzon da Türkiye'nin bir ili. Herkes gelebilir" dedi. Bu açıklamanın ardından F.Bahçe, resmi twitter hesabından "Başkanımız Trabzon'a gitmiyor" duyurusu yaptı. "2013'te adaletin tecelli edeceğini düşünüyor musunuz?" sorusuna Şener, "Hep onunla yaşıyorum, yatıp kalkıyorum. Olmazsa ilahi adalet tecelli eder. Kimsenin hakkı da kimseye geçmez" cevabını verdi.

GÜNEŞ YERLİ İSTİYOR ŞENOL
Güneş'in transferde Türk oyuncu istediğini belirten Şener, şunları söyledi: "Türk oyuncu bulmakta güçlük çekiyoruz. Samet Aybaba, 70 milyondan bir sol bek bulamadığını söylemişti. Dediği doğru. Türk oyuncular içinde santrfor yok."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN