Web Sürümüne Geç

  TFF'ye büyük protesto!

  TFF'ye büyük protesto!
  Perşembe 03.01.2013

  Trabzonspor taraftarları, büyük bir kapmaya başlatarak 6 Ocak Pazar günü Türkiye Futbol Federasyonu'nu İstinye'deki merkezinde protesto edecek.

  Bordo-mavili taraftarlar, 3 Temmuz'da başlayan "şike operasyonu ve sonrasında yaşanan gelişmelerin ardından Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin verdiği şike kararı ile çelişen kararlar veren, federasyonun şike ile ilgili talimatlarını değiştirerek, şike suçuna bulaşan kulüplere ceza vermeyen TFF'yi protesto edecekler.

  Tepkili taraftarlar, şikenin üstünün örtüldüğünü belirterek, haklarını sonuna kadar aramaya devam edeceklerini belirttiler.

  Diğer yandan bordo-mavili kulübün internet sitesinden de protesto organizasyonu ile ilgili duyuru yapıldı. Duyuruda, "Etkin taraftar gruplarımızdan Gurbetçi Gençler'in öncülük ettiği organizasyon sonucu taraftarlarımız 6 Ocak Pazar günü 15.00'de İstanbul İstinye'de bulunan TFF binası önünde toplanacaklar.

  Binlerce Trabzonspor taraftarı Gurbetçi Gençler taraftar grubu ile beraber sosyal medya üzerinden organize olarak İstinye'de bulunan TFF binası önünde toplanıp adalet isteyecekler denildi.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN