"Temiz çıkmasını bekliyoruz"

"Temiz çıkmasını bekliyoruz"
Cuma 04.01.2013 19:36

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, şike iddialarıyla ilgili mahkemenin verdiği kararla futbolu yönetenlerin verdiği kararlar arasında ciddi çelişkiler olduğunu belirterek, "Dürüstlük, temizlik adına Türk futbolunun bu süreçten temiz çıkmasını bekliyoruz." dedi.

Trabzon Kürsüsü'nün düzenlediği "Şikenin 3 Temmuz'u" konulu panele katılacak olan gazeteciler Turgay Demir, Mehmet Baransu ve Erdal Hoş ile Avukat Erdem Egemen ve Avukat Hakan Orhan, bordo-mavili kulübü ziyaret etti. "Trabzon Kürsüsü" oluşumu üyelerinin de yer aldığı ziyarete konuşan Kulüp Genel Sekreter Hasan Yener, şike sürecinin 3 Temmuz'da başladığını belirterek, "Şike süreci boyunca dik duran, her ortamda kamuoyuna doğru bilgi aktarmaya ve bilgilendirmeye yönelik açıklamalar yapmaya çalışan siz değerli misafirlerimize hoş geldiniz demek istiyorum." ifadelerin kullandı.

Bu süreçte yaşananları genç kuşaklara anlatmanın zorluğuna değinen Yener, sözlerine şöyle devam etti: "Şikeyle ilgili mahkemenin vermiş olduğu kararla futbolu yöneten insanların verdiği kararlar arasında ciddi çelişkiler bulunuyor. Hakkımızı almak için mücadele ediyoruz. Bu süreç sonuna kadar desteğe ihtiyacımız var. Dürüstlük, temizlik adına Türk futbolunun bu süreçten temiz çıkmasını bekliyoruz."

Gazetecilerin de görüşlerini dile getirdiği konuşmaların ardından bordo-mavili yöneticiler, misafirlere üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu Trabzonspor forması hediye etti.
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN