İnsanlar fikirlerini söyleyemeyecek mi?

İnsanlar fikirlerini söyleyemeyecek mi?
Cumartesi 05.01.2013

Trabzonspor asbaşkanı Nevzat Şakar, PFDK'nın verdigi cezalara tepki gösterdi

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, PFDK'nın başkan Sadri Şener ve kulübe verdiği 30 gün hak mahrumiyeti ve toplam 85 bin TL para cezasına tepki gösterdi. Antalya'da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şakar, "Federasyon, geçimini bize bağladı. Devamlı ceza yazıyor. En iyi müşterisi biziz. Bu çok yanlış bir şey. İnsanlar fikrini söyleyemeyecek mi? Yapılanların yanlış olduğunu söyleyemeyecek mi?" dedi.

iŞ OLSUN DiYE OLMAZ
Nevzat Şakar, transfer konusunda ise, "Başkanımızın da dediği gibi bize uygun yerli bir santrfor bulursak kadromuza katacağız. İş olsun diye oyuncu almayacağız" diye konuştu. Şakar, göğüs ağrıları nedeniyle idmanlara çıkmayan Giray Kaçar'ın tetkiklerinin sürdüğünü, olumsuz bir durum olursa defansa da takviye yapabileceklerini bildirdi.

RAPORU BEKLiYORUZ
Kampa geç katılan Gustavo Colman, Henrique ve Alanzinho ile ilgili teknik direktör Şenol Güneş'in raporunu beklediklerini de dile getiren Nevzat Şakar, "Hocamız henüz raporunu vermedi. Gerekli cezaları alacaklar. Burası ciddi ve önemli bir kulüp. Burada profesyoneller hak ettiklerini kazanıyorlar ama yanlış yaptıkları zaman gerekli cezaya da katlanacaklar" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN