3 koldan pazarlık

3 koldan pazarlık
Pazartesi 07.01.2013

Yönetici Bekiroğlu, Derdiyok için Almanya'da çalışıyor. Cenk Tosun için G.Antep'ten indirim bekleniyor. Janko&Dembele takası da masada...

Trabzonspor golcü transferinde henüz sonuca ulaşamazken, çalışmalar 3 koldan devam ediyor. Yerli bir forvet takviyesi planlayan bordo-mavililerde Eren Derdiyok ve Cenk Tosun için girişimler tam gaz sürüyor. Eren için yönetim kurulu üyesi Tuncay Bekiroğlu, kulübü Hoffenheim ile Almanya'da pazarlıkları yürütüyor. Bekiroğlu bir yandan da Eren'i ikna etmeye çalışıyor. Gaziantepspor'un istekleri fazla bulunduğu için geri adım atılan Cenk Tosun konusunda da yeni gelişme olabileceği öğrenildi.

EKiCi'DEN RET YANITI
Kırmızı-siyahlı ekibe yapılan teklifin hâlâ geçerli olduğu bildirilirken, olumlu yanıt gelmesi halinde Cenk defteri yeniden açılacak. Bu arada Cenk Tosun, transfer görüşmelerinden kendisinin haberi olmadığını ifade ederek, "Yönetimler görüşüyor olabilir" yorumunu yaptı. Trabzonspor'un ilgilendiği diğer gurbetçi oyuncu Mehmet Ekici ise Türkiye'de oynamayı düşünmediğini açıkladı. Bu arada Avusturya basını, Trabzonspor'un beklediği verimi alamadığı Marc Janko'yu Freiburg'lu Dembele ile takas edebileceğini yazdı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN