Web Sürümüne Geç

  Jaja'da aklımız kaldı

  Jaja'da aklımız kaldı
  Çarşamba 09.01.2013

  Başkan Sadri Şener, takımın kampını ziyaret için gittiği Antalya'da Giray'ın kalp rahatsızlığı, transfer planları ve takımın durumuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı

  Takımın Antalya'da kamp yaptığı Gloria Serenity Otel'e giden başkan Sadri Şener, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Lig TV'ye verdiği röportajda Giray'ın durumunu değerlendiren Şener, "Giray'ın futbol kariyerinin riske girdiği söyleniyor. Alanya'daki tetkiklerde problem olduğu gözüktü. İstanbul'a gitti. Oradaki doktorun ifadesine göre de oynamaması lazım" ifadesini kullandı.

  TAKVİYE YAPILACAK
  Giray'ın yönetime 5-6 ay dinlenmek istediğini ilettiğini belirten Şener, "Kalp konusunda fazla laubali olunmuyor. Giray bizim evladımız. Doktor 'Oynamamalı' diyorsa zaten ben izin vermem. Allah'tan başında fark edildi. Bundan sonra hayatını antrenör olarak devam ettirir. Bildiğim kadarıyla antrenörlük okuyor şu anda" diye konuştu. Şener, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak ise defansa takviye yapacaklarını dile getirdi.

  OCAK TRANSFERİ ZOR
  Bamba ve Zokora'nın büyük olasılıkla şubat ayının ortalarına kadar Afrika Kupası'nda olacağını hatırlatan Şener, "Ara transferde adam bulmak zor ama bakacağız" dedi. Şener, "Oyuncularınıza teklif var mı?" sorusuna ise Sapara'ya Ordu talip ama son söz hocada" diye yanıt verdi.

  KONUŞMAYA DEĞMEZ!
  Golcü konusunda girişimlerinin olmadığını vurgulayan Şener, "Cenk Tosun'a 4 milyon euro diyorlar. Konuşmaya değmez. Avusturya Milli Takımı'nın forveti bizde. Bu takımı bilgisayara koy şampiyon olur" ifadesini kullandı. Jaja'nın Kayseri'ye gitmesini de değerlendiren Şener, "Jaja'da aklımız kaldı. Ben gidip almıştım. Bazı hocalara göre Türkiye'ye gelmiş en iyi oyuncu. Ama içki problemi var. Kayseri'ye hayırlı olsun" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN