Darısı lige

Darısı lige
Pazartesi 14.01.2013

MP Antalya galibiyetiyle keyfi yerine gelen Şenol Güneş, "Mersin'i de yenip 2. yarıya moral ve öz güvenle başlamak istiyoruz" dedi

Trabzonspor'da kupada sezonun flaş ekibi Medical Park Antalyaspor karşısında deplasmanda alınan 3-2'lik galibiyet, teknik heyetin moralini yerine getirdi. Şenol Güneş, skordan ziyade oynanan oyun ve sergilenen mücadelenin kendisini memnun ettiğini dile getirdi. Takımda hâlâ bazı eksiklerin bulunduğunu ifade eden tecrübeli çalıştırıcı, "Ancak bununla birlikte kampta yaptığımız çalışmaların karşılığını sahada görmek güzel oldu. Oyuncularımızın isteği, arzusu ve topa karşı agresif tarzları olumluydu. Zaman zaman hatalar da yaptık. Bunları düzeltmeye çalışacağız. Ancak genel görüntü iyiydi" değerlendirmesini yaptı.

AYNI TEMPODA DEVAM
Güneş, aynı oyunu Mersin İdman Yurdu karşısında da sergilemeyi hedeflediklerini dile getirerek, "MP Antalya galibiyetiyle iyi bir başlangıç yaptık. Kupada puanımızı 6'ya çıkardık. Mersin'i de devirirsek grupta ilk iki sıra için büyük avantaj elde ederiz. Amacımız bunu başarıp, moral ve öz güven kazanmış bir şekilde Süper Lig'in ikinci yarısına başlamak" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN